Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Spory poślizg  ha ha ha, mam w umowie koniec czerwca 2013 r. a odebrałem mieszkanie 15 czerwca 2013 r. - jakaś ślepa baba to pisze.   Co do dewelopera to nie ma idealnych. Wszyscy znajomi którzy mnie odwiedzają to mi zazdroszczą takiego wykonania. Wiadomo że zawsze coś może się wydarzyć, jakaś usterka ale z moich kontaktów nie było problemu z usunięciem ich.    Zasada jest taka że jak ktoś chce znaleźć dziurę w całym to i tak znajdzie. Czego przykładem jest już słynna Pani B.   Dobrze że nie mieszkam w jej klatce !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CHODZI O ZAPISY UMOWY ALE O INFORMACJE OD DEWELOPERÓW, KTÓRZY MÓWILI O TERMINIE NA LIST/GRUDZIEŃ 2012!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było przyjść na zebranie i wyrazić swoje zdanie a nie teraz wylewać żale, a co do dewelopera to przy każdej inwestycji zdarzają się mniejsze lub większe wpadki i trzeba je sprawnie usunąć a nie uprawiać spychologię.
 
Trzeba było przyjść na zebranie i wyrazić swoje zdanie a nie teraz wylewać żale, a co do dewelopera to przy każdej inwestycji zdarzają się mniejsze lub większe wpadki i trzeba je sprawnie usunąć a nie uprawiać spychologię.
To znaczy Basiu, ze potwierdzasz , ze bede musiala placic nie1,4zl, a 2 zl?, moze jednak zrezygnujesz ze swojego wynagrodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CHODZI O ZAPISY UMOWY ALE O INFORMACJE OD DEWELOPERÓW, KTÓRZY MÓWILI O TERMINIE NA LIST/GRUDZIEŃ 2012!!!!
Wszyscy otrzymywaliśmy informację co miesiąc jaki jest postęp prac budowlanych na budowie. Wszystko wskazywało na to że firma ma duże szanse oddać budynek 6 miesięcy przed terminem. Niestety nie udało się. Oddali w terminie zgodnie z podpisaną umową. Też chciałam wejść wcześniej z pracami wykończeniowymi do mieszkania. Dobrze że oddali w terminie a nie jak niektórzy deweloperzy 6 miesięcy później. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo rozumiem nagle odważnych wypowiadających się prywatnie bez tematu pod artykułem gazety ...mamy swoje forum zebrania i tam nasze prywatne problemy wygłaszajcie a nie wywlekacie tematy wspólnoty pod tym artykułem zaśmiecając główny wątek tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy otrzymywaliśmy informację co miesiąc jaki jest postęp prac budowlanych na budowie. Wszystko wskazywało na to że firma ma duże szanse oddać budynek 6 miesięcy przed terminem. Niestety nie udało się. Oddali w terminie zgodnie z podpisaną umową. Też chciałam wejść wcześniej z pracami wykończeniowymi do mieszkania. Dobrze że oddali w terminie a nie jak niektórzy deweloperzy 6 miesięcy później. 
no problem był już na końcu z firmą która miała wykończyć kostkę ...się śpieszyła ale na koniec dopiero nabrali ruchów  z właścicielem na czele:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CHODZI O ZAPISY UMOWY ALE O INFORMACJE OD DEWELOPERÓW, KTÓRZY MÓWILI O TERMINIE NA LIST/GRUDZIEŃ 2012!!!!
Kobieto czy wiesz co znaczy mróz i śnieg. Co mieli zrobić na siłę i później na wiosnę tynki by odpadły. Jeśli zima była by taka jak tego roku to może i by wyszło a rok temu mrozy były do połowy kwietnia i to że się wyrobili to tak uważam za duży sukces. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani nie jest zle zobaczcie (wpiszcie przed linkiem www i kropke (dziennik wywyla jako spam - są to artykuly o deweloperach z dzisiejszych gazet zacheta: tiny.pl/qpff7       a teraz: tiny.pl/qpffr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani nie jest zle zobaczcie (wpiszcie przed linkiem www i kropke (dziennik wywyla jako spam - są to artykuly o deweloperach z dzisiejszych gazet zacheta: tiny.pl/qpff7       a teraz: tiny.pl/qpffr
 
Kochani nie jest zle zobaczcie (wpiszcie przed linkiem www i kropke (dziennik wywyla jako spam - są to artykuly o deweloperach z dzisiejszych gazet zacheta: tiny.pl/qpff7       a teraz: tiny.pl/qpffr
wystarczy skopiowac i wkleic adres bez www
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo rozumiem nagle odważnych wypowiadających się prywatnie bez tematu pod artykułem gazety ...mamy swoje forum zebrania i tam nasze prywatne problemy wygłaszajcie a nie wywlekacie tematy wspólnoty pod tym artykułem zaśmiecając główny wątek tematu
Forum sama zdominowalas i chyba moderujesz - pisalem kilka krytycznych uwag i jakos sie nie pojawily - wystarczy zobaczyc aktywnosc uzytkownikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest temat tylko o deweloperze ogarnijcie się ! JMZ -inwestor jak inni z branży, dbając o swoje interesy obniża jakość materiałów, wykonania i zatrudnia nieprofesjonalnych wykonawców.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest temat tylko o deweloperze ogarnijcie się ! JMZ -inwestor jak inni z branży, dbając o swoje interesy obniża jakość materiałów, wykonania i zatrudnia nieprofesjonalnych wykonawców.
Proszę uważać na słowa spółka zajęła się już tego typu postami i będą sprawy sądowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z JMZ dajcie sobie spokój i zajmicie sie lepiej budowaniem i naprawą, konserwacją itd obecnych budynków, a forum sobie darujcie i straszenie ludzi. Bo robicie posmiewisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkancem Biernackiego i gwarancja na nasz budynek już dawno mineła i żadnych problemów z deweloperem nie było. Na przestrzeni tych kilku lat były oczywiście jakieś usterki ale w normalnym trybie zarzad i deweloperem usuwali. Jak czytam te posty wyżej o Siemiradzkiego to dobrze że nie ma takiego Anioła u nas bo bym sie załamał. Pozdrawiam mieszkancòw Siemiradzkiego głowa do gòry , macie naprawdę ładniejszy budynek niż my. Ta nagroda Kryształowej Cegły wam się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaję datę 27/02/2014r godzina 10,00
Nie rób sobie jaj. O 10tej to większość osób jest w pracy. Może być i 27 ale godziny popołudniowo-wieczorne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nikt nie pisze że budynek jest brzydki i nie zasłużył na tą nagrodę. Wręcz przeciwnie... chodzi o to że deweloper wsadził się na minę za sprawą administratora stąd te negatywne komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Biernackiego również deweloper wskazał zarządce i jest już ponad 5 lat i jakoś nie ma żadnych problemów. Z opisów wyzej wynika ze jest to walka jednego z mieszkancow tzw Anioła o kasę wspólnoty. Przyznanie sobie wynagrodzenie kosztem pozostałych mieszkańców to jest poprostu skandal. Dobrze ze u nas nie ma takiego oszołoma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak na prawdę, wszystko zaczęło się od firmy MS DOM, firmie MS DOM zgłaszało się wiele uwag itd\gdyby nie to byłoby na prawdę wszystko ok. Po prostu, zły administrator i tyle. co do wynagrodzenia przemilcze to.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha zdaje sie ze developerjuz jest cacy jak sie dowiedziliscie ze sprawa idzie do sadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas na Perłach Kaliny deweloper podobnie wskazał zarzadcę MS DOM i dotej pory nie ma problemów z nim. Czytając te wszystkie opinie to mam wrażenie ze jakaś patologia jest na Siemiradzkiego chyba z tych bloków komunalnych się wprowadziła. Na Biernackiego jest ok u nas jest ok, to widać jak przedmówca pisał że na Siemiradzkiego chodzi o dobranie się do kasy wspólnoty. A blok naprawdę robi wrażenie i ten mòj też jest ładny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...